Sante Rice obleas con sal del Himalaya

Sante
52Sante Rice obleas con sal del Himalaya
Wafle ryżowe z solą himalajską Sante to idealna alternatywa dla tradycyjnego pieczywa i smaczna przekąska, którą można chrupać o każdej porze dnia: w pracy, na wycieczce, w podróży. Doskonale smakują z masłem orzechowym Go On! i masłem migdałowym Go On! Polecamy również z pasztetami i hummusami Lovege. Sól himalajska wydobywana u stóp Himalajów jest uznawana za najszlachetniejszą sól na Ziemi. Zachwyca piękną krystaliczną strukturą i subtelnie różową barwą.
Sante Rice obleas con sal del HimalayaSante Rice obleas con sal del Himalaya
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

37,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617014665

5900617014665

precio: 4,13 zł

4.13 PLN 2027-07-06 NewCondition
ryż 99,4% (brązowy, biały), sól himalajska 0,6%
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1548 kJ/ 365 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 77 g
w tym cukry 0,6 g
Błonnik 6,3 g
Białko 7,8 g
Sól 0,65 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera ≈ 11 porcji.

Gluten : Nie zawiera
Wafle ryżowe z solą himalajską Sante to idealna alternatywa dla tradycyjnego pieczywa i smaczna przekąska, którą można chrupać o każdej porze dnia: w pracy, na wycieczce, w podróży. Doskonale smakują z masłem orzechowym Go On! i masłem migdałowym Go On! Polecamy również z pasztetami i hummusami Lovege. Sól himalajska wydobywana u stóp Himalajów jest uznawana za najszlachetniejszą sól na Ziemi. Zachwyca piękną krystaliczną strukturą i subtelnie różową barwą.
Características:100% składników pochodzenia naturalnego, niska zawartość cukrów, niska zawartość tłuszczu, wysoka zawartość błonnika
marca:Sante
Nombre del producto regulado legalmente:Extra cienkie wafle ryżowe z solą himalajską
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
Dirección del productor:Sante A. Kowalski sp. j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Sante obleas de arroz Sante Sante obleas de arroz
    natural 110 g
    37,55zł/kg

    precio: 4,13 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-05-13
    Lestello Obleas de arroz sin Lestello Obleas de arroz sin
    gluten Lestello BIO 110 g
    48,73zł/kg

    precio: 5,36 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-01
    Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
    130 g
    36,15zł/kg

    precio: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    fecha de caducidad 2027-09-15
    Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
    sal marina 130 g
    37,08zł/kg

    precio: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-25
    Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
    semillas de calabaza 130 g
    37,31zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-12
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    multicereales 20 % gratis 90 g
    50,89zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    tradicionales 90 g
    51,67zł/kg

    precio: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Sante salvado de avena Sante salvado de avena
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-07
    Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
    avena 200 g
    20,80zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
    pequeña sin refinar 500 g
    12,72zł/kg

    precio: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5