Roleski
51
Ostry sos majonezowy z dodatkiem pasty sriracha z wyczuwalną nutą czosnku. Sos łączy w sobie tradycje kuchni azjatyckiej i amerykańskiej, w której ostrość pasty sriracha złagodzona została dodatkiem majonezu.
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044035148

5901044035148

precio: 7,99 zł

comprar 6 szt. para 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-04-25 NewCondition
Składniki woda olej słonecznikowy (18 %) pasta sriracha (10 %) (papryka, czosnek, przecier pomidorowy, woda, chili, papryka chili scotch bonnet, ocet spirytusowy, sól, cukier, cebula) cukier skrobia modyfikowana ocet spirytusowy żółtko jaja sól chili mielone czosnek mielony mączka gorczycy stabilizator: guma ksantanowa regulator kwasowości: kwas jabłkowy barwnik: ekstrakt z papryki przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA naturalny aromat
Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 979 kJ / 236 kcal Tłuszcz 19 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2 g Węglowodany 15 g - w tym cukry 11 g Białko 0,9 g Sól 1,7 g Obliczona wartość odżywcza na 100g
Jaja - Zawiera Gorczyca - Zawiera
Ostry sos majonezowy z dodatkiem pasty sriracha z wyczuwalną nutą czosnku. Sos łączy w sobie tradycje kuchni azjatyckiej i amerykańskiej, w której ostrość pasty sriracha złagodzona została dodatkiem majonezu.
marca:Firma Roleski
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Salsa Alioli De Ajo Roleski Salsa Alioli De Ajo
    Roleski 300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-05-28
    Roleski Salsa De Sésamo Roleski Roleski Salsa De Sésamo Roleski
    300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-05-17
    Roleski Salsa de papel César Roleski Salsa de papel César
    300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-04-11
    Roleski Roleski Sos Roleski Roleski Sos
    do Hamburgerów de la línea Street Food 300 g
    24,17zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-03-13
    Roleski Roleski KETO Thousand Roleski Roleski KETO Thousand
    Island Sauce NUEVO 300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Roleski Salsa de crema Roleski Roleski Salsa de crema Roleski
    300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-04-26
    Roleski Roleski Sos miodowo Roleski Roleski Sos miodowo
    musztardowy 300 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Roleski Roleski Sos czosnkowy KETO Roleski Roleski Sos czosnkowy KETO
    fecha de caducidad
    2027-04-30
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-06
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mostaza 175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-12
    Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
    vieja 175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5