Roleski
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-07

pojemność

cena za litr

27,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038026

5901044038026

precio: 11,18 zł

11.18 PLN 2027-06-07 NewCondition
olej rzepakowy (79%), żółtko jaja kurzego (6%), ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), cukier, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.
Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
fecha de caducidad 2027-01-31
Winiary mayonesa de rábano Winiary mayonesa de rábano
fecha de caducidad 2027-01-18
Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
280 g
25,46zł/kg

precio: 7,13 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-07-20
Roleski Mayonesa de mesa Roleski Roleski Mayonesa de mesa Roleski
850 ml
18,53zł/l

precio: 15,75 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-07-23
Ocetix Tabla Pomeranian mayonesa Ocetix Tabla Pomeranian mayonesa
fecha de caducidad
2027-01-09
SIN HUEVO MAYONESA BIO 250ml SIN HUEVO MAYONESA BIO 250ml
- Vitaquell 250 ml
57,92zł/l

precio: 14,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-21
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5