Roleski Ketchup Premium Mexicano Keto

Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniakówRoleski Ketchup Premium Mexicano Keto
54Roleski Ketchup Premium Mexicano Keto

Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Roleski Ketchup Premium Mexicano KetoRoleski Ketchup Premium Mexicano Keto
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

20,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044027532

5901044027532

precio: 8,61 zł

comprar 6 szt. para 8.48 zł/szt
8.61 PLN 2027-06-10 NewCondition

Pomidory (245g na 100g ketchupu), ocet jabłkowy (8%), papryka czerwona konserwowa (6%):papryka, woda, ocet spirytusowy, sól, pulpa pomidorowa (5%): pomidory, sok pomidorowy: sól himalajska (2,3%), przyprawy, substancja słodząca: sukraloza.


Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:40przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
Ketchup NUEVO sin azúcar añadido 425 g
21,44zł/kg

precio: 9,11 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-08-31
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
picante sin azúcar 425 g
21,15zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-07-20
Roleski Roleski Premium Sicilian Roleski Roleski Premium Sicilian
Ketchup para pizza keto 425 g
20,24zł/kg

precio: 8,60 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-07-21
Kotlin salsa de tomate picante Kotlin salsa de tomate picante
fecha de caducidad 2027-06-30
Kotlin ketchup leve Kotlin ketchup leve
450 g
16,29zł/kg

precio: 7,33 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2027-06-30
Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
Sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-06-20
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mostaza 175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-12
Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
vieja 175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-26
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
275 g
20,36zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5