Roleski Ketchup Mayo Mayonesa y salsa de tomate

Roleski
11Roleski Ketchup Mayo Mayonesa y salsa de tomate
Roleski Ketchup Mayo Mayonesa y salsa de tomate Roleski Ketchup Mayo Mayonesa y salsa de tomate
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-23

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044033700

5901044033700

precio: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-11-23 NewCondition

Olej słonecznikowy (40%), przecier pomidorowy (22%), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniono disodowa. 


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kotlin salsa de tomate picante Kotlin salsa de tomate picante
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Kotlin ketchup leve Kotlin ketchup leve
    450 g
    16,29zł/kg

    precio: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
    tomate picante 200 g
    23,65zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Włocławek ketchup frasco leve Włocławek ketchup frasco leve
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
    Włocławek 480 g
    14,00zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-06
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mostaza 175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-12
    Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
    vieja 175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5