Queso mozzarella rallado mlekpol

Mlekpol
55
Świetny do pizzy.Queso mozzarella rallado mlekpol
512Queso mozzarella rallado mlekpol
Queso mozzarella rallado mlekpolQueso mozzarella rallado mlekpol
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

33,27 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820018030

5900820018030

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-11-07 NewCondition
ser Mozzarella (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych), skrobia kukurydziana - zapobiega zbrylaniu się rozdrobnionego sera
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
wartość energetyczna 1222 kJ / 294 kcal
tłuszcz w tym 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
węglowodany w tym 0 g
- cukry 0 g
białko 24 g
sól 1,0 g

Mleko : Zawiera
idealny do: pizzy, makaronów, lazanii
marca:Mlekpol
Nombre del producto regulado legalmente:Mozzarella, ser tarty.
Otra información:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0°C do +6°C.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Marek , 2022-12-09 22:56:26Świetny do pizzy.



Mlekovita Queso rallado Mlekovita Mlekovita Queso rallado Mlekovita
Gouda - afeitado 150 g
44,20zł/kg

precio: 6,63 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-21
Mlekpol Royal desde Kolno queso Mlekpol Royal desde Kolno queso
duro herméticamente envasados 150 g
37,20zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2026-12-16
Mlekpol gouda lonchas de queso Mlekpol gouda lonchas de queso
duro 150 g
37,07zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2026-12-23
Mlekpol oro Mazurka rebanadas de Mlekpol oro Mazurka rebanadas de
queso duro 150 g
37,93zł/kg

precio: 5,69 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2026-11-15
Mlekpol salami rebanadas de queso Mlekpol salami rebanadas de queso
duro 150 g
37,67zł/kg

precio: 5,65 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-19
Mlekpol Edam rebanadas de queso Mlekpol Edam rebanadas de queso
duro 150 g
37,67zł/kg

precio: 5,65 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-12-14
Mlekpol gouda ahumado rodajas de Mlekpol gouda ahumado rodajas de
queso duro 150 g
39,13zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-14
Mlekpol gouda queso rallado Mlekpol gouda queso rallado
fecha de caducidad 2026-11-13
PRECIO REDUCIDO -25%
Mlekpol Queso mozzarella mlekpol Mlekpol Queso mozzarella mlekpol
en trozos 300 g
23,20zł/kg

precio: 6,96 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekpol Tilsit rebanadas de queso Mlekpol Tilsit rebanadas de queso
duro 150 g
39,07zł/kg

precio: 5,86 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2026-11-15
Mlekpol leche cuajada Mlekpol leche cuajada
380 g
11,68zł/kg

precio: 4,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekpol Yogur Mlekpol Augustowski Mlekpol Yogur Mlekpol Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

precio: 2,21 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-21
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir
natural 360 g
9,25zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-15
Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra
rural 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-31
Mlekpol Mlekpol Suero de leche Mlekpol Mlekpol Suero de leche
natural 360 ml
8,78zł/l

precio: 3,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5