Rebanadas de pasta Polmak picadas irregularmente 4 huevos

Pol-Mak
51Rebanadas de pasta Polmak picadas irregularmente 4 huevos
Rebanadas de pasta Polmak picadas irregularmente 4 huevosRebanadas de pasta Polmak picadas irregularmente 4 huevos
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-08-17

pojemność

cena za kilogram

24,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310962153

5908310962153

precio: 6,16 zł

6.16 PLN 2029-08-17 NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    precio: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2031-04-30
    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Pol-Mak Pasta Pol-Mak Pasta con Pol-Mak Pasta Pol-Mak Pasta con
    caldo cortada de manera desigual 250 g
    13,04zł/kg

    precio: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-01-21
    Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli
    250 g
    28,92zł/kg

    precio: 7,23 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-03-25
    Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy
    Kluski 250 g
    13,04zł/kg

    precio: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2029-04-09
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5