Pepinos Caseros En Escabeche Águila Polaca

Orzeł Polska
48Pepinos Caseros En Escabeche Águila Polaca

Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.

Pepinos Caseros En Escabeche Águila PolacaPepinos Caseros En Escabeche Águila Polaca
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-07

pojemność

cena za kilogram

16,24 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079323

5906684079323

precio: 12,99 zł

comprar 6 szt. para 12.79 zł/szt
12.99 PLN 2028-07-07 NewCondition

Ogórki 62,5%, woda, sól, gorczyca, koper, chrzan, czosnek.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 60kJ/14 kcal

Tłuszcz: 0,14g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1g

Węglowodany: 1,42g

w tym cukry 0,06g

Białko: 1,61g

Sól: 2,27g


Może zawierać śladowe ilości zbóż. Produkt zawiera  gorczycę.


Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.


Características:

Produkt pasteryzowany i kiszony w słoiku.


Conservación:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 7 dni. 


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Provitus pepinos encurtidos Provitus pepinos encurtidos
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    precio: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus Conservas de chile Provitus Conservas de chile
    picante en vinagre 640 g
    16,42zł/kg

    precio: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food BIO 760 g
    23,53zł/kg

    precio: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
    conservados 900 g
    11,10zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Provitus pepinos processesed Provitus pepinos processesed
    Kashubian 640 g
    17,17zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus processesed pepinos ajo Provitus processesed pepinos ajo
    640 g
    15,94zł/kg

    precio: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Runoland Pepinos enlatados Runoland Pepinos enlatados
    Runoland BIO 670 g
    20,13zł/kg

    precio: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Charsznickie Pola Natury Pepinos Charsznickie Pola Natury Pepinos
    en escabeche charsznickie sin conservantes 1.4 kg
    9,56zł/kg

    precio: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    fecha de caducidad 2026-11-30
    Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
    águila polaca House 280 g
    32,89zł/kg

    precio: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    precio: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-08-31
    Orzeł Polska Pepinos enlatados Orzeł Polska Pepinos enlatados
    águila polaca 830 g
    13,25zł/kg

    precio: 11 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polonia Orzeł Polska Orzeł Polonia
    Pepinos encurtidos con ají 670 g
    17,58zł/kg

    precio: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Pepinos en conserva con ajo 680 g
    17,34zł/kg

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5