Papel higiénico mojado Hipp, desde el nacimiento , od urodzenia

Hipp - bezzapachowy - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem - wykonany w 100 % z włókien roślinnych Nasączony delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowany - potwierdzone dermatologicznie. Może być stosowany także do skóry skłonnej do atopii. Wykonany z włókien roślinnych, dzięki czemu rozpuszcza się w wodzie. ph neutralne dla skóry Stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
Papel higiénico mojado HippPapel higiénico mojado Hipp
masa netto

masa netto

50 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,19 zł / szt.

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300267619

4062300267619

precio: 9,25 zł

9.25 PLN NewCondition
Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate
- bezzapachowy - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem - wykonany w 100 % z włókien roślinnych Nasączony delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowany - potwierdzone dermatologicznie. Może być stosowany także do skóry skłonnej do atopii. Wykonany z włókien roślinnych, dzięki czemu rozpuszcza się w wodzie. ph neutralne dla skóry Stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
marca:HiPP
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bocoton Bocoton Toallas de Bocoton Bocoton Toallas de
algodón seco para niños y bebés BIO 50 szt.

precio: 17,45 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-10-30
Bella feliz toallitas para bebé Bella feliz toallitas para bebé
aloe vera sensible ph neutro 5,5 56 szt.

precio: 7,45 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2028-04-30
Bella feliz toallitas húmedas Bella feliz toallitas húmedas
para bebés de seda y algodón pH neutro 5,5 64 szt.

precio: 6,30 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Bobini toallitas hipoalergénicas Bobini toallitas hipoalergénicas
para los bebés y los niños con leche de avena desde el nacimiento 60 szt.

precio: 3,47 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-26
Naty Naty Calmante toallitas de Naty Naty Calmante toallitas de
bebé - sin perfume 56 szt.

precio: 15,54 zł

PLN
1
1
Cleanic Cereales Cleanic Kindii Cleanic Cereales Cleanic Kindii
para los bebés 60 szt.

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2030-08-30
Bobini Toallitas húmedas Bobini Bobini Toallitas húmedas Bobini
Baby para niños y bebés con vitamina E 60 szt.

precio: 5,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2028-04-30
Kindii Kindii Toallitas húmedas Kindii Kindii Toallitas húmedas
para bebés y niños para pieles sensibles 60 szt.

precio: 6,68 zł

PLN
1
12
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5