Orzeł Polska
55
Polecam
43
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

78,67 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800004

5903728800004

precio: 23,60 zł

comprar 6 szt. para 23.25 zł/szt
23.60 PLN 2028-01-30 NewCondition

Borowiki 50%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczycza, liść laurowy, pieprz.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 246 kJ/ 58kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 8,6g

w tym cukry: 8,5g

Białko: 3,1g

Sól: 0,7g


Produkt zawiera gorczycę.


Produkt pasteryzowany.


Conservación:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2023-04-05 12:30:26Polecam



Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
BIO 300 g
106,63zł/kg

precio: 31,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-30
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de limón 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-01-21
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Rolnik chips de remolacha Rolnik chips de remolacha
300 g
15,67zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-28
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con queso azul 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-01-09
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de anchoa 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2029-02-19
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con pimientos jalapeños 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-12-03
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

precio: 19,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-10-10
Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
águila polaca House 280 g
32,89zł/kg

precio: 9,21 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-01
Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

precio: 16,25 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-01-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Maślaki Marynowane 300 g
49,40zł/kg

precio: 14,82 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5