Oleo aceite vegetal universales

Oleo
25
Marny. Lepiej kupić jakiś lepszyOleo aceite vegetal universales
47Oleo aceite vegetal universales
Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Oleo aceite vegetal universalesOleo aceite vegetal universales
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-17

pojemność

cena za litr

9,99 zł / l

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012006043

5900012006043

precio: 8,99 zł

comprar 15 szt. para 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-11-17 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz w tym: 10,0 g
kwasy nasycone0,8 g
jednonienasycone6,6 g
wielonienasycone2,6 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*0,8 g
*naturalna zawartość
Butelka zawiera 82 łyżki stołowe.

Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Características:źródło kwasów omega 3
marca:Oleo
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data drukowana w górnej części butelki (podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej). Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Dirección de devolución:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:53:06Marny. Lepiej kupić jakiś lepszy



Smak dla Ciebie Olej Smak dla Ciebie Olej
słonecznikowy 900 ml
10,13zł/l

precio: 9,12 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-08-19
Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
1 litr

precio: 12,18 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-03-04
aceite de canola polaco aceite de canola polaco
1 litr

precio: 9,25 zł

PLN
1
108
fecha de caducidad 2027-09-04
Olandia Aceite de colza BIO Olandia Aceite de colza BIO
prensado en frío para freír 500 ml
45,98zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-23
Kujawski Aceite de colza Kujawski Kujawski Aceite de colza Kujawski
con romero, orégano y albahaca 250 ml
38,72zł/l

precio: 9,68 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-10-16
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-06
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5