Crema balsámica con sabor a cereza Octim

Octim

Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku wiśniowym do mięs, sałatek i deserów Słodko-kwaśne nury gęstego, balsamicznego kremu będą przysłowiową „wisienką na torcie” Twoich dań. Aromatyczny krem o smaku wiśniowym sprawdzi się jako marynata do mięs ale też dodatek do pieczeni. Wydobędzie smak grillowanych i świeżych warzyw oraz przełamie słodycz deserów.

Crema balsámica con sabor a cereza OctimCrema balsámica con sabor a cereza Octim
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-03

pojemność

cena za kilogram

44,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004040

5901605004040

precio: 13,74 zł

13.74 PLN 2027-04-03 NewCondition

Zagęszczony sok z jabłek, ocet jabłkowy 22%, zagęszczony moszcz winogronowy (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), woda, skrobia modyfikowana kukurydziana, barwnik: karmel E150d (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), aromat wiśniowy 0,1%, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.


Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku wiśniowym do mięs, sałatek i deserów Słodko-kwaśne nury gęstego, balsamicznego kremu będą przysłowiową „wisienką na torcie” Twoich dań. Aromatyczny krem o smaku wiśniowym sprawdzi się jako marynata do mięs ale też dodatek do pieczeni. Wydobędzie smak grillowanych i świeżych warzyw oraz przełamie słodycz deserów.


Octim Crema balsámica con sabor a Octim Crema balsámica con sabor a
frambuesa Octim 310 g
44,32zł/kg

precio: 13,74 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-03
Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
210 g
16,38zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Maggi líquido condimento Maggi líquido condimento
960 g
18,54zł/kg

precio: 17,80 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-05-30
Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
1 kg

precio: 12,16 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-10-30
Lima Salsa de Soja Suave Lima Lima Salsa de Soja Suave Lima
Shuyu BIO 250 ml
79,04zł/l

precio: 19,76 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-13
Pamapol Salsa de soja Goong con un Pamapol Salsa de soja Goong con un
contenido reducido de sal 150 ml
39,93zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-02-27
Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
190 g
23,16zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-27
PRECIO REDUCIDO -25%
Octim Rábano picante Mostaza Octim Rábano picante Mostaza
Mazurska 190 g
15,26zł/kg

precio: 2,90 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-12-17
Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
190 g
19,79zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-09-08
Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
Octim 500 ml
11,98zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
9,42zł/l

precio: 47,10 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-02
Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
Acidez 500 ml
8,30zł/l

precio: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-09
Octim Vinagre de manzana Octim Vinagre de manzana
ecológico de Octim 6% de Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5