Frijoles blancos Metelliana Canellini

Metelliana
52Frijoles blancos Metelliana Canellini
Frijoles blancos Metelliana CanelliniFrijoles blancos Metelliana Canellini
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-31

pojemność

cena za kilogram

13,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225641015

8002225641015

precio: 5,35 zł

comprar 12 szt. para 5.27 zł/szt
5.35 PLN 2028-07-31 NewCondition

Fasola, woda, sól.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2030-05-30
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
    Judías en salmuera BIO 400 g
    18,20zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-26
    Metelliana Metelli cuatro Metelliana Metelli cuatro
    variedades de granos de mezclar en salmuera 400 g
    14,55zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-07-31
    Metelliana Frijoles Metelliana Metelliana Frijoles Metelliana
    rojos 400 g
    14,55zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Metelliana Tomates Metelliana Metelliana Tomates Metelliana
    rallados sin piel 690 g
    11,58zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-08-31
    Metelliana Metella Garbanzos en Metelliana Metella Garbanzos en
    salmuera 400 g
    13,80zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-05-31
    Metelliana Tomates pelados Metelliana Tomates pelados
    Metelliana, dados 400 g
    15,35zł/kg

    precio: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5