Comerciante Copos de cebada instantáneos

płatki jęczmienne błyskawiczne 100%
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1573 kJ |
| Wartość energetyczna | 372 kcal |
| Tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,6 g*** |
| Witaminy i składniki mineralne: | |
| Niacyna | 2,5 mg 16%** |
| Witamina B6 | 0,33 mg 24%** |
| Potas | 388 mg 19%** |
| Fosfor | 332 mg 47%** |
| Magnez | 90 mg 24%** |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| ** Dzienna referencyjna wartość spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). | |
| *** Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu. | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji płatków |
| Jęczmień : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
precio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Szczytno_copos_de_cebada_instantnea_jeczmienne/56411.html2027-08-22
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_habitual/31833.htmlprecio: 8,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/szytno_instantnea_copos_de_espelta_pelnoziarniste_blyskawiczne_orkiszowe/42528.htmlprecio: 4,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/copos_de_avena_instantneos_szytno_pelnoziarniste_blyskawiczne_owsiane/42529.htmlprecio: 7,11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Copos_de_trigo_sarraceno_instantnea_pelnoziarniste_blyskawiczne_gryczane/42530.htmlprecio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_extrafino/18601.htmlprecio: 8,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_blanco/26017.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mijo/27111.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Merchant_Arroz_Blanco_4x100_g/27660.html






Carrito de compras