Merchant Corn Waffles Mijo y Pimienta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1615 kJ / 382 kcal |
| Tłuszcz | 3,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 8,2 g |
| Sól | 0,68 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera około 20 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
grys kukurydziany 69,5 %, kukurydza pełnoziarnista, olej słonecznikowy, sól morska 0,2 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
precio: 5,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Obleas_de_maz_mercantes_con_sal_marina_morska/79300.html2027-03-31
ryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_las_semillas_de_calabaza/29092.htmlprecio: 4,69 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_multicereales_20_gratis_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprecio: 4,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_arroz_tradicionales/31880.htmlprecio: 5,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortitas_de_arroz_sonko_con_pipas_de_girasol/32867.htmlprecio: 4,82 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_la_luz_y_la_sal_del_mar_y_ntidas_12_piezas_morska._lekkie_i_chrupkie_12_sztuk/33733.htmlprecio: 4,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_luz_natural_y_ntidas_10_piezas_lekkie_i_chrupkie/33735.html52 % ryż brązowy, 48 % czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa)
precio: 6,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tortas_de_arroz_de_la_leche_en_el_chocolate_con_leche_w_czekoladzie_mlecznej/40831.htmlprecio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_extrafino/18601.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 8,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_blanco/26017.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.html






Carrito de compras