Arroz basmati Melvit 4x100

Melvit
Arroz basmati Melvit 4x100Arroz basmati Melvit 4x100
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-21

pojemność

cena za kilogram

19,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827011098

5906827011098

precio: 7,86 zł

7.86 PLN 2028-07-21 NewCondition
100% ryż Basmati
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcz 0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 76 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 0,7 g
Białko 8,9 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
gotowy w 13-15 min, czy wiesz że: ryż basmati uprawiany jest u podnóży himalajów, produkt oznakowany Braillem
marca:Melvit
Nombre del producto regulado legalmente:Ryż Basmati Pakistan
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Risotto z soczewicą czerwoną
Składniki: 2 saszetki ryżu Basmati Melvit, 2 filety z piersi kurczaka, 1 cebula, 1 szklanka soczewicy czerwonej Melvit, 1/2 l bulionu warzywnego, 4 łyżki oliwy z oliwek, przyprawy: tymianek, oregano, sól pieprz.
Opis przygotowania: Ryż i soczewicę przygotować wg opisów na opakowaniach. Na oliwie z oliwek podsmażyć pokrojoną w kostkę cebulę, dodać do niej ugotowany ryż i zalać bulionem. Dusić do wyparowania płynu. Na osobnej patelni grilowej podsmażyć wraz z przyprawami pokrojone w paseczki filety z kurczaka. Do ryżu dodać ugotowaną soczewicę i mięso, wymieszać i przyprawić ulubionymi przyprawami. Smacznego!
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo-Borki
Kruki
Dirección de devolución:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Kupiec arroz precocido 4 bolsas Kupiec arroz precocido 4 bolsas
400 g
17,03zł/kg

precio: 6,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-30
Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100 Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100
g 400 g
12,00zł/kg

precio: 4,80 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Cenos de grano largo 4x100g arroz Cenos de grano largo 4x100g arroz
blanco 400. g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-09-30
Kupiec arroz jazmín Kupiec arroz jazmín
400 g
19,70zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-06-30
Cenos arroz natural - mucho 4x100g Cenos arroz natural - mucho 4x100g
400. g
11,65zł/kg

precio: 4,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-30
Sonko Arroz Sonko Jasmine Sonko Arroz Sonko Jasmine
400 g
19,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-02-11
Melvit Arroz sancochado Melvit Melvit Arroz sancochado Melvit
4x100 400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-26
Melvit Arroz blanco Melvit 4x100 Melvit Arroz blanco Melvit 4x100
400 g
14,50zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-20
Melvit Melvit Tendencias almuerzo Melvit Melvit Tendencias almuerzo
albahaca 4x80 g arroz mezcla de fideos, guisantes, zanahoria, 320 g
24,97zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-10
Melvit Melvit Golden Sella Arroz Melvit Melvit Golden Sella Arroz
Basmati 320 g
20,63zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-22
Melvit harina de papa Melvit harina de papa
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2031-07-05
Melvit Frijoles Melvit Gigantes Melvit Frijoles Melvit Gigantes
400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-07
Melvit guisantes partidos , la Melvit guisantes partidos , la
mitad 400 g
8,38zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-03
Melvit Sémola extrafino Melvit Sémola extrafino
400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-27
Melvit avena, 4x100g blanco Melvit avena, 4x100g blanco
400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5