Melvit avena tostados

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1553 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 69 g |
| - w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 5,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_Kujawski/45232.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._tostados_4_bolsas_x_100g/30023.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Alforfon_sin_tostar_Bio_Planet._sin_gluten_BIO_niepalona_bezglutenowa_BIO/34158.htmlprecio: 8,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Trigo_sarraceno_tostado_Bio_Planet_BIO_BIO/35413.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.htmlprecio: 5,28 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_harina_de_trigo_para_hacer_pan_casero_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
precio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_centeno_para_la_coccion_de_pan_casero_domowego_chleba/41292.html






Carrito de compras