Melvit arroz blanco

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżwycza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506 kJ/355 kcal |
| Tłuszcz | 0,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
precio: 8,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_blanco/26017.htmlprecio: 8,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arroz_blanco_de_grano_largo_Sonko/26656.htmlprecio: 19,56 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Rice_basmati_blanco_BIO/70820.html2027-06-28
precio: 19,25 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Ryz_Basmati_Indie/71027.html2027-10-20
precio: 17,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Arroz_Jazmn_Blanco_Sin_Gluten_BIO_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas_de_100_g/26262.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras