Melvit Tendencias almuerzo mezcla de espelta, remolacha, pimientos, ajo 4x80 g

pęczak orkiszowy 86%, burak suszony 7%, papryka suszona 5%, czosnek niedźwiedzi 2%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1403 kJ / 332 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 10 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,03 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Tendencias_almuerzo_arroz_mezcla_de_fideos._guisantes._zanahoria._albahaca_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprecio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Granos_de_espelta_Bio_Planet_BIO/39583.htmlprecio: 5,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/RadixBis_Smola_deletreada/49856.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/graones_Melvit_Escanda/51626.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Tendencias_almuerzo._mezcla_de_fideos._tomates_secos_espelta_4x100g_orkisz._vermicelli._suszone_pomidory_4x100g/56000.htmlkaszka z pszenicy orkisz pełnoziarnista ekologiczna 40 %, kasza manna z pszenicy samopszy pełnoziarnista ekologiczna 30 %, kasza manna z pszenicy płaskurki pełnoziarnista ekol(...)
precio: 18,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_Helpa_de_cereales_milenarios._BIO/111621.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras