Melvit Tendencias basmati almuerzo de mezcla, habas, pimientos, 4x80g de curry

tradycyjny indyjski ryż Basmati 85%, suszona fasolka szparagowa 5%, suszona papryka 5%, suszona cebula 3%, curry 2%, kurkuma.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500 kJ / 342 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 7,7 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Tendencias_almuerzo_arroz_mezcla_de_fideos._guisantes._zanahoria._albahaca_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_precocido_4_bolsas/26346.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Merchant_Arroz_Blanco_4x100_g/27660.htmlprecio: 6,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arroz_marron_natural_4_bolsas_torebki/30223.htmlprecio: 6,11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arroz_sancochado_Melvit_4x100/45519.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arroz_blanco_Melvit_4x100/45521.htmlprecio: 7,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Copos_de_arroz_instantneo_blyskawiczne/48877.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.html






Carrito de compras