Melvit Tendencias almuerzo mezcla de cebada perlada, el trigo, lentejas 4x100 g

pęczak jęczmienny 50%, bulgur z pszenicy durum 30%, soczewica zielona 20%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1378 kJ/ 326 kcal |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 7,6 g |
| Błonnik | 14 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Trendy Lunch to niecodzienne połączenie ziaren, które wzbogacą smak Twoich potraw.
Spróbuj mieszanki pęczaku, kaszy bulgur oraz soczewicy i zasmakuj posiłku w nowym wymiarze.
Mieszanka Trendy Lunch to sposób na oryginalny i szybki posiłek.
Ugotuj saszetkę, dodaj ulubione przyprawy i gotowe!
Zagotować 1 litr wody, posolić do smaku. Włożyć saszetkę z mieszanką.
Gotować pod przykryciem na wolnym ogniu około 15 minut. Po ugotowaniu wyjąć saszetkę i odsączyć.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 50
fax/+48 29/ 760 98 41
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
precio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Granos_de_cebada_Sonko_Country_4x100g_4x100g/26100.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mijo/27111.htmlryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Tendencias_almuerzo_arroz_mezcla_de_fideos._guisantes._zanahoria._albahaca_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.html






Carrito de compras