Melvit espelta tostado salvado

otręby prażone z pszenicy orkisz
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1107 kJ / 267 kcal |
| Tłuszcz | 4,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 18 g |
| w tym cukry | 2,1 g |
| Błonnik | 47 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
precio: 2,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sante_salvado_de_trigo_150g/22792.htmlprecio: 3,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/salvado_de_avena/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
precio: 4,30 zł
PLN https://es.dodomku.pl/wysokoblonnikowe_salvado_de_avena_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
precio: 4,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Salvado_de_espelta_ecologico/40276.html2026-12-11
precio: 3,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/40278/40278.html2026-12-17
precio: 8,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Salvado_de_Avena_BIO/40325.html2026-11-30
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras