
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1605 kJ / 380 kcal |
| Tłuszcz | 7,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Węglowodany | 68 g |
| - w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | 3,8 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g. |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_gachas_de_fitness_secreto_con_la_fruta_y_la_cha_z_owocami_i_z_chia/54773.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Copos_de_mijo_Bio_Planet_BIO/40403.htmlprecio: 6,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Copos_de_mijo_instantnea_pelnoziarniste_blyskawiczne_jaglane/45195.htmlprecio: 4,11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/copos_de_mijo_RadixBis/49966.html2026-12-03
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
precio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_de_chocolate_Nestl_Nesquick_platki_sniadaniowe/18616.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.htmlprecio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_centeno_para_la_coccion_de_pan_casero_domowego_chleba/41292.html






Carrito de compras