Melvit Avena Montaña BIO

płatki owsiane górskie
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1541 kJ /366 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 6,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Familia_Secret_Avena_instantnea_owsiane_blyskawiczne/45239.html2027-08-24
precio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_familia_Secret_granos_enteros_owsiane_pelnoziarniste/45240.htmlprecio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/45523.htmlprecio: 5,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Oatmeal_Instant_BIO_BIO/88970.html2027-05-13
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
precio: 12,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bolas_de_cereal_de_chocolate_Lubella_Mlekolaki_con_sabor_a_chocolate_zbozowe_o_smaku_czekoladowym/103444.html2027-01-31
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 6,93 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_Montaa_Melvit/107243_2422394_693.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._tostados/32330.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.html






Carrito de compras