Melvit mini rizador del deletreado pan crujiente con semillas de girasol, semillas de sésamo, linaza

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1897 kJ / 457 kcal |
| Tłuszcz: | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 5 g |
| Węglowodany: | 20 g |
| - w tym cukry: | 3,5 g |
| Błonnik: | 18 g |
| Białko: | 20 g |
| Sól: | 1,4 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
precio: 9,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pan_crujiente_entero_100_de_trigo_Deportes_pelnoziarniste_Sport/24144_2409931_918.htmlprecio: 10,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/crispbread_con_predominio_de_la_harina_de_trigo_integral_original_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlprecio: 8,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pan_crujiente_100_._toda_delikatess_centeno_de_grano_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, 7% błonnik pszenny, 5% otręby owsiane, woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina,(...)
precio: 7,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/soluble_pan_luz_sonko/33235.htmlkaszka kukurydziana, mąka żytnia, 23 % pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, woda, 4 % zmielone odtłuszczone pestki dyni, 2 % inulina, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, 0,9 %(...)
precio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pan_ligero_de_sonko_con_espelta_y_calabaza_i_dynia/33236.html60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
precio: 7,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sonko_pan_ligero_de_centeno/38005.html57,9 % mąka żytnia, 15 % kaszka kukurydziana, 9 % mąka pszenna, 7 % pełnoziarnista mąka pszenna, woda, 3 % mąka jęczmienna, 2 % mąka z amarantusa, 2 % inulina, 1 % mąka grycza(...)
precio: 7,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/luz_sonko_7_pan_de_grano/38006.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/graones_de_cebada_rurales/33696.html






Carrito de compras