Melvit Kuskus perla

Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum)
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1508 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,02 g |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
precio: 7,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cuscs_integral_Bio_Planet_BIO/39748.html2028-01-13
precio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Granos_de_cebada_Sonko_Country_4x100g_4x100g/26100.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mijo/27111.htmlprecio: 4,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cebada_bolso_4_de_la_perla_4_torebki/28420.htmlprecio: 6,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._tostados_4_bolsas_x_100g/30023.htmlprecio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cuscs/45230.htmlprecio: 7,72 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy_z_warzywami_4_x_80_g/71092.html2027-08-04
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._tostados/32330.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.html






Carrito de compras