Instantánea Kasza Maná con el sabor vainilla

kasza manna błyskawiczna z pszenicy, aromat waniliowy
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1528 kJ / 360 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 1,8 g |
| Błonnik | 2,2 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,1 g |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
precio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_mercantil/26410.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 5,11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/smola_instantnea/32858.htmlprecio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Granos_de_cebada_Sonko_Country_4x100g_4x100g/26100.htmlprecio: 6,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/KUPIEC_Alforfon_tostado_4x100g_4x100g/26423.htmlprecio: 6,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mijo/27111.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 5,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._tostados/32330.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.html






Carrito de compras