Melvit gachas de fitness secreto con la fruta y la chía

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1489 kJ / 354 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 56 g |
| - w tym cukry | 12 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,12 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g. |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Gachas_Nosh_con_ciruelas_ze_sliwkami/33741.htmlprecio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Gachas_Nosh_con_fresas_z_truskawkami/33743.htmlpłatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, malina liofilizowana 1,6%, żurawina liofilizowana 0,4%, aromat naturalny
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Nosh_avena_del_arndano_frambuesa_malinowozurawinowa/33744.htmlpłatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, suszone jabłko z przecierem bananowym 2% (jabłko 95%, przecier bananowy 4%, aromat naturalny 1%), banan liofilizowany(...)
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Avena_Nosh_manzana_pltano_jablkowobananowa/33745.htmlprecio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
precio: 9,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_de_chocolate_Nestl_Nesquick_platki_sniadaniowe/18616.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_montaa/20562.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Comerciante_de_avena_instantnea/20563.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.htmlprecio: 3,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Smola_extrafino/32389.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena._4x100g_blanco/32483.htmlprecio: 5,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/4x100g_avena._tostado/32497.htmlprecio: 11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_arroz/37733.htmlprecio: 5,28 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_harina_de_trigo_para_hacer_pan_casero_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10






Carrito de compras