Tipo de harina Melvit 500 Mazowsze Poznan

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1457 kJ / 343 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 2,3 g |
| Białko | 10,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
precio: 5,28 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_harina_de_trigo_para_hacer_pan_casero_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
precio: 3,74 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Harina_Mazowsze_harina_tipo_450_typ_450/57768.htmlprecio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Harina_Mazowsze_tipo_de_lujo_550_typ_550/57769.html2027-03-09
precio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Melvit_Harina_Mazowsze_krupczatka_tipo_450_typ_450/57770.html2027-02-02
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/avena_instantnea_blyskawiczne/18607.htmlprecio: 5,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/harina_de_papa/25919.htmlprecio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Frijoles_Melvit_Gigantes/26116.htmlprecio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/guisantes_partidos_._la_mitad/29753.html






Carrito de compras