Marco mantecoso Grasa para untar

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2180 kJ / 530 kcal |
| Tłuszcz | 59 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,30 g |
| Witamina A | 814 µg (102 %*) |
| Witamina D | 7,5 µg (150 %*) |
| *Dziennej referencyjnej wartości spożycia (dla osób dorosłych). |
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
precio: 10,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/margarina_clsica/21055.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, lniany), estry steroli roślinnych 9 % (odpowiada 5,4 % steroli roślinnych), sól (0,2 %), emulgator (lecyty(...)
precio: 17,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/ProActiv_Original_Grasa_vegetal_para_untar_do_smarowania/112010.html2026-08-23
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
precio: 6,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Masmix_klasyczny_margaryna/19870_2414017_613.htmloleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,5%), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowyc(...)
precio: 11,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/crema/21056.html2026-09-12
masło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
precio: 9,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lurpak_Premium_Classic_Mix/35890_2429634_929.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, re(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cremoso_sabor_delicioso_de_margarina_ext_smietankowy_smak/49090.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), masło z mleka (0,5 %), (...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/margarina_sabrosa_con_mantequilla/50104.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, re(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sabrosa_margarina_extra_ligeramente_salado_solona/50607.html






Carrito de compras