Szczepanki Harina Luksusowa Tipo 555 Trigo

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1487 kJ/350 kcal |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0 g |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
- Karolina K , 2023-12-04 18:13:46Polecam
Ekologiczna mąka pszenna otrzymywana jest przez rozdrobnienie oczyszczonych ziaren pszenicy zwyczajnej. Bogata w gluten ułatwia wyrastanie ciasta, dając mu elastyczność oraz d(...)
precio: 10,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Harina_de_trigo_Bio_Planet_tipo_480_BIO_typ_480_BIO/37843.html2027-01-22
precio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/molino_de_amor_de_harina_para_pastel_tortowa/44756.htmlprecio: 10,72 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Planet_Harina_de_trigo_pan_tipo_750_BIO_typ_750_BIO/45264.htmlprecio: 7,44 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Radix_Bis_Harina_de_pan_de_trigo_tipo_750_typ_750/49881.html2026-09-28






Carrito de compras