Pasta torcida Lubella

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1487 kJ / 351 kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| błonnik | 3,0 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,03 g |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
precio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_De_Pasta_Lubella/107476.htmlprecio: 5,47 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Cortar_hebras/108238.htmlprecio: 3,88 zł
PLN https://es.dodomku.pl/PolMak_Pasta_pola_makaron_spaghetti/125464.html2029-03-25
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Nitki/126575.html2029-02-17
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lazanki/126580.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_swiderki/126581.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_kokardki/126583.html2029-02-07
precio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprecio: 4,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevo_casero_Lubella_Country/32393.htmlprecio: 6,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Nidos_de_cinta_de_pasta_Lubella_Nidi_Tagliatelle_100_Integral_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.html






Carrito de compras