Lubella Pasta decorativa para codos

Lubella
Lubella Pasta decorativa para codos   Lubella Pasta decorativa para codos
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-10-30

pojemność

cena za kilogram

14,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823125

5900049823125

precio: 5,63 zł

comprar 18 szt. para 5.55 zł/szt
5.63 PLN 2029-10-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Polski Producent
marca:Lubella
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron kolanka ozdobne.
Conservación:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Przepis dla Ciebie! Kolanka ozdobne z fasolą, pomidorami koktajlowymi i fetą Składniki: makaron Lubella Kolanka ozdobne 200 g 125 g czerwonej fasoli z puszki pół kostki sera feta (ok. 100 g) 125 g pomidorków koktajlowych Dressing cytrynowy: 3 łyżki oliwy z oliwek + 1 łyżeczka soku z cytryny + łyżeczka startej skórki z cytryny + 1/2 łyżeczki płynnego miodu oraz kilka posiekanych listków świeżej bazylii. Dodatkowo: listki bazylii do dekoracji Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 20 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Fetę pokrój w kostkę, fasolę odsącz z wody, a pomidorki pokrój na połówki. Składniki dressingu wymieszaj. Połącz i ciesz się smakiem! Makaron wymieszaj z fasolą i pomidorkami. Dodaj przygotowany dressing, a na koniec dodaj fetę. Całość udekoruj listkami bazylii. Smacznego!
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

precio: 5,85 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-09-30
Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
mar (ñoquis) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Fideos Lubella Ribbon Lubella Fideos Lubella Ribbon
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

precio: 6,49 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-09-30
Lubella Pasta Lubella Nidos de Lubella Pasta Lubella Nidos de
cintas 400 g
16,13zł/kg

precio: 6,45 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2029-11-30
Lubella Pasta torcida Lubella Lubella Pasta torcida Lubella
400 g
14,40zł/kg

precio: 5,76 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Espaguetis De Pasta Lubella Espaguetis De Pasta
Lubella 400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2029-11-30
Lubella Pasta Lubella Cortar Lubella Pasta Lubella Cortar
hebras 400 g
14,30zł/kg

precio: 5,72 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-09-30
Lubella cereales maíz copos de Lubella cereales maíz copos de
maíz del desayuno 250 g
23,08zł/kg

precio: 5,77 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-07-31
Lubella conchas de chocolate Lubella conchas de chocolate
cereales mlekołaki 250 g
23,96zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-30
Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-10-21
Lubella Pasta Lubella Świdry Lubella Pasta Lubella Świdry
(fusilli) 100% Integral 400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-08-30
Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
(penne rigate) 100% grano integral 400 g
16,03zł/kg

precio: 6,41 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-06-30
Lubella Espaguetis Lubella 100% Lubella Espaguetis Lubella 100%
Integral 400 g
16,03zł/kg

precio: 6,41 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2029-08-31
Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
Country 250 g
17,04zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2029-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5