Huevos de gallinas camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1564 kJ / 360 kcal |
| tłuszcz | 2,7 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,0 g |
| węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 1,2 g |
| błonnik | 2,4 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,07 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
precio: 5,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Czaniecki_makaron_swojski_5jajeczny_nitki/23484.htmlprecio: 4,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevo_casero_Lubella_Country/32393.htmlprecio: 7,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Alce_Nero_Tagliatelle_pasta_Smola_Nidos_BIO_Gniazda_Semolina_BIO/35903.htmlprecio: 4,41 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cuentas_de_macarrones_con_huevo_Lubella/36280.htmlsemolina - mąka z pszenicy durum, mąka z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 13 % (odpowiada proporcji 3 jaj na 1 kg mąki), kurkuma - przyprawa
precio: 4,35 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Goliard_Nitki_Broth_3_huevos_enrollados_100_trigo_duro_3Jajeczne_Walkowany_100_pszenica_durum/38806.htmlprecio: 11,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_nido_de_tagliatelle_Alce_Nero_BIO_tagliatelle_z_plaskurki_BIO/44076.htmlSkładniki:ekologiczna mąka orkiszowa, sól Wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna: 1538 kJ / 362 kcal;Tłuszcz: 2,10 g;W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,90 g;Węglowodany:(...)
precio: 9,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/BIO_Alb_Oro_de_pasta_de_fideos_de_espelta/46196.html2027-11-28
precio: 10,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Fideos_de_huevo_Alb_Gold_Nitka_espelta_BIO_orkisz_BIO/47713.html2029-02-20
precio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprecio: 6,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Nidos_de_cinta_de_pasta_Lubella_Nidi_Tagliatelle_100_Integral_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella._Lazos_Farfalle_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
precio: 3,38 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_de_hilo_de_4_huevos_Lubella/85384.html






Carrito de compras