Huevos de gallinas camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos

Lubella
51Huevos de gallinas camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos
Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Huevos de gallinas camperas Lubella Pasta Waves 4 huevosHuevos de gallinas camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

16,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049820438

5900049820438

precio: 4,07 zł

4.07 PLN 2029-07-30 NewCondition
Lubella Huevos de gallinas Lubella Huevos de gallinas
camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos 250 g
15,96zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-01-30
Lubella Huevos de gallinas Lubella Huevos de gallinas
camperas Lubella Pasta Waves 4 huevos 250 g
16,28zł/kg

precio: 4,07 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-07-30
mąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1564 kJ / 360 kcal
tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone1,0 g
węglowodany72 g
w tym cukry1,2 g
błonnik2,4 g
białko13 g
sól0,07 g

Jaja : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Características:jaja z wolnego wybiegu, idealne do zup, Polska Marka
marca:Lubella
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron 4-jajeczny. Fale.
Conservación:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Dirección de devolución:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    precio: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2031-04-30
    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-09-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
    mar (ñoquis) 400 g
    14,10zł/kg

    precio: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2029-12-30
    Lubella Pasta Lubella Świdry Lubella Pasta Lubella Świdry
    (fusilli) 100% Integral 400 g
    16,05zł/kg

    precio: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-08-30
    Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
    (penne rigate) 100% grano integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Espaguetis Lubella 100% Lubella Espaguetis Lubella 100%
    Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Lubella Fideos Lubella Ribbon Lubella Fideos Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    precio: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-09-30
    Lubella Nidos de cinta de pasta Lubella Nidos de cinta de pasta
    Lubella (Nidi Tagliatelle) 100% Integral 400 g
    16,03zł/kg

    precio: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5