Huevo casero Lubella Country

Lubella
55
5Huevo casero Lubella Country
55
bardzo smacznaHuevo casero Lubella Country
57Huevo casero Lubella Country
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Huevo casero Lubella CountryHuevo casero Lubella Country
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011126

5900049011126

precio: 4,26 zł

4.26 PLN 2029-06-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Características:ulepszona receptura, czas gotowania: 5 min
marca:Lubella
Sobre la marca:Lubella Tradycja od 1881
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron jajeczny. Krajanka.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Chojnacki , 2019-05-11 16:53:185
  • Dorota , 2016-04-06 07:30:02bardzo smaczna



Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

precio: 5,69 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2031-04-30
Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-10-21
Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
huevo Lubella 250 g
17,04zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-07-30
Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
huevo Lubella 250 g
17,00zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2029-06-30
Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
Lubella 250 g
16,76zł/kg

precio: 4,19 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-06-30
Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
17,40zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-04-30
Goliard Fideos goliard con 12 Goliard Fideos goliard con 12
huevos de codorniz 250 g
22,32zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2028-04-30
Lubella Pasta Lubella Kokardki Lubella Pasta Lubella Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

precio: 5,85 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-09-30
Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Pasta Lubella Conchas de Lubella Pasta Lubella Conchas de
mar (ñoquis) 400 g
14,10zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2029-12-30
Lubella Pasta Lubella Świdry Lubella Pasta Lubella Świdry
(fusilli) 100% Integral 400 g
16,05zł/kg

precio: 6,42 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-08-30
Lubella Plumas de pasta Lubella Lubella Plumas de pasta Lubella
(penne rigate) 100% grano integral 400 g
16,03zł/kg

precio: 6,41 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-06-30
Lubella Espaguetis Lubella 100% Lubella Espaguetis Lubella 100%
Integral 400 g
16,03zł/kg

precio: 6,41 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2029-08-31
Lubella Fideos Lubella Ribbon Lubella Fideos Lubella Ribbon
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

precio: 6,49 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-09-30
Lubella Nidos de cinta de pasta Lubella Nidos de cinta de pasta
Lubella (Nidi Tagliatelle) 100% Integral 400 g
16,03zł/kg

precio: 6,41 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2029-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5