Pasta de hilo de 4 huevos Lubella

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1539 kJ/ 363 kcal |
| tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,8 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 1,6 g |
| błonnik | 1,8 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,07 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
precio: 5,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Czaniecki_makaron_swojski_5jajeczny_nitki/23484.htmlprecio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprecio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pastas_del_espagueti_primo_gusto_no_6_no_6/31480.htmlprecio: 4,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevo_casero_Lubella_Country/32393.htmlprecio: 4,41 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cuentas_de_macarrones_con_huevo_Lubella/36280.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella._Lazos_Farfalle_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
precio: 4,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevos_de_gallinas_camperas_Lubella_Pasta_Swiderki_4_huevos_jaja_z_wolnego_wybiegu/96300.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_de_10_huevos_con_huevos_de_codorniz_jajkami_przepiorczymi/96305.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
precio: 4,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevos_de_gallinas_camperas_Lubella_Pasta_Waves_4_huevos_jaja_z_wolnego_wybiegu/96306.htmlprecio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlmąka kukurydziana pełnoziarnista (59%), mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, otręby pszenne, barwniki: karoteny, karmel, przeciwutleniacz: mieszanina t(...)
precio: 9,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lubella_Corn_Flakes_Copos_de_maz_enteros_Pelnoziarniste_Platki_kukurydziane/48970.html






Carrito de compras