Kruszwica Palma Margarina

Kruszwica
55
super 5Kruszwica Palma Margarina
55
Ok.Kruszwica Palma Margarina
48Kruszwica Palma Margarina
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
Kruszwica Palma MargarinaKruszwica Palma Margarina
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-06

pojemność

cena za kilogram

17,48 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012011474

5900012011474

precio: 4,37 zł

4.37 PLN 2027-01-06 NewCondition
Kruszwica Kruszwica Palma Kruszwica Kruszwica Palma
fecha de caducidad 2026-12-10
oleje i tłuszcze roślinne (palmowy - 49 %, rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, kokosowy), woda, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól (0,3 %), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A, D), barwnik (karoteny), Zawartość tłuszczu: 72 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna2664 kJ/ 648 kcal
Tłuszcz72 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone32 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0,30 g
Witamina A900 µg (113 %*)
Witamina D7,5 µg (150 %*)
*Dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Mleko : Może zawierać
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
Características:bez konserwantów, sekret udanych wypieków
marca:Palma
Nombre del producto regulado legalmente:Tłuszcz roślinny do smarowania 72 %.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: numer partii: nadruk na spodzie opakowania. Przechowywać w lodówce w temperaturze od +4 °C do +10 °C.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
Dirección del productor:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Dirección de devolución:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:21:58super 5
  • Marek , 2023-09-27 15:09:33Ok.



Bielmar Margarina Bielmar Palma Bielmar Margarina Bielmar Palma
fecha de caducidad 2027-02-21
Kasia Kasia Grasa vegetal Kasia Kasia Grasa vegetal
250 g
17,72zł/kg

precio: 4,43 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-01-10
Masmix Masmix klasyczny margaryna Masmix Masmix klasyczny margaryna
fecha de caducidad 2026-12-27
Masmix margarina clásica Masmix margarina clásica
fecha de caducidad 2026-11-29
Masmix crema Masmix crema
fecha de caducidad
2026-12-21
Arla Lurpak Premium Classic Mix Arla Lurpak Premium Classic Mix
200 g
40,00zł/kg

precio: 8 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-17
Smakowita Cremoso sabor delicioso Smakowita Cremoso sabor delicioso
de margarina ext 450 g
12,96zł/kg

precio: 5,83 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-12-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5