Pamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!

Pamapol
55
OkPamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!
25
Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziomPamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!
424Pamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!
Pamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!Pamapol Paté de aves casero 100% GRATIS!
masa netto

masa netto

390 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

12,05 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501013834

5907501013834

precio: 4,70 zł

comprar 10 szt. para 4.63 zł/szt
4.70 PLN 2027-03-18 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 14%, tłuszcz wieprzowy, wątroba wieprzowa 8%, skórki z kurczaka 6,8%, skórki wieprzowe, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, sól, mąka sojowa, białka mleka, stabilizatory: cytryniany sodu, substancje zagęszczające: guma guar, guma tara, przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe, emulgator: guma celulozowa, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak), czosnek, natka pietruszki, pomidor, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe, cukier, hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy (zawiera gluten), barwnik: ekstrakt z papryki, aromaty (zawierają mleko), zioła, maltodekstryna, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 690 kJ/166 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g
Węglowodany 6,7 g
w tym cukry 0,6 g
Białko 5,6 g
Sól 1,4 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
100% satysfakcji gratis!, udane zakupy!
marca:Pamapol
Nombre del producto regulado legalmente:Pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 24 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:44:38Ok
  • megalo , 2019-03-09 19:47:50Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziom



Pamapol Porcino paté casero Pamapol Porcino paté casero
fecha de caducidad 2027-03-03
Drosed Paté de pollo Podlaski Drosed Paté de pollo Podlaski
Drosed con pimentón 155 g
25,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-09-11
Drosed pollo Podlaski paté con Drosed pollo Podlaski paté con
tomates 155 g
25,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2028-04-20
Drosed Podlaski paté de pollo con Drosed Podlaski paté de pollo con
pimienta 155 g
25,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-11
Drosed paté Podlasie natural de Drosed paté Podlasie natural de
pollo 155 g
25,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-07-14
Profi Paté Profi con pavo Profi Paté Profi con pavo
fecha de caducidad 2028-04-07
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-22
Pamapol guiso casero Pamapol guiso casero
fecha de caducidad 2028-06-30
Pamapol estofado de carne de cerdo Pamapol estofado de carne de cerdo
500 g
22,42zł/kg

precio: 11,21 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-07-20
Pamapol callos en caldo Pamapol callos en caldo
fecha de caducidad 2029-01-13
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5