, después de meses 11 , po 12. miesiącu

Hipp
Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-15

pojemność

cena za kilogram

59,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300375215

4062300375215

precio: 14,99 zł

comprar 6 szt. para 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-09-15 NewCondition
pomidory* 45%, woda, makaron* 8% (semolina z
pszenicy
* durum, białko kurzego
jaja
*, kurze
jajo
*), marchew* 5%, mięso wołowe* 5%, cebula*,
seler
*, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*,
zmielony makaron* (z
pszenicy
* durum), jodowana sól, przyprawy* (oregano*, czosnek*, pieprz*,
rozmaryn*), przeciwutleniacze (kwas L-askorbinowy, mieszanina tokoferoli).
Może zawierać mleko i gorczycę. *z rolnictwa ekologicznego
Przeciwutleniacze zostały zastosowane dla ochrony wrażliwych składników odżywczych i smakowych.

Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
Wartość odżywcza w
(%)
100 g:
wartość
292 kJ (70 kcal)
energetyczna
tłuszcz
2,5 g
w tym kwasy
0,5 g
nasycone
węglowodany
8,8 g
w tym cukry
1,5 g
białko
2,5 g
sól
0,28 g
Inne w 100 g:
sód
0,11 g
​
Alergeny
Jaja:
Zawiera
Pszenica:
Zawiera
Seler:
Zawiera

Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.

marca:

Hipp


Conservación:
 
Najlepiej spożyć przed: data (DD.MM.RR) - na spodzie kartonowego opakowania. Przed
otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.

Preparación y uso:
 
Pojemnik nie nadaje się do podgrzewania w piekarniku! Przed podaniem posiłku
sprawdź jego temperaturę. Nie podawaj dziecku ponownie podgrzanej i niewykorzystanej porcji. Niepodgrzaną
zawartość miseczki wstaw do lodówki i zużyj w ciągu jednego dnia. Jakość tego produktu w momencie
opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że miseczka i folia nie zostały
naruszone.

BoboVita Risotto casero Obiadek BoboVita Risotto casero Obiadek
con el pavo jugoso después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-05-06
BoboVita Verduras Obiadek en un BoboVita Verduras Obiadek en un
delicado fricasé de ternera después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek guiso BoboVita BoboVita Obiadek guiso
zkurczakiem y espinacas después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-07-08
BoboVita BoboVita junior Menestra BoboVita BoboVita junior Menestra
de verduras con carne de vaca 1-3 años 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto con verduras y Hipp Hipp Kaszotto con verduras y
pavo BIO después de meses 11 250 g
31,96zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad
2027-12-31
BoboVita BoboVita Estofado de BoboVita BoboVita Estofado de
pollo con champiñones 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta con BoboVita BoboVita Pasta con
tomate, jamón y pimientos 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-01-09
BoboVita Pasta BoboVita con BoboVita Pasta BoboVita con
merluza y verduras después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-11-13
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5