Toallitas húmedas Hipp para rostro y manos, desde el nacimiento , od urodzenia

Hipp
52Toallitas húmedas Hipp para rostro y manos, desde el nacimiento , od urodzenia
- od 1. dnia życia - bezzapachowe - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem Nasączone delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowane - potwierdzone dermatologicznie i okulistycznie. Mogą być stosowane także do skóry skłonnej do atopii. Bez włókien z tworzyw sztucznych - idealne do oczyszczania delikatnej skóry dziecka. pH neutralne dla skóry. Stworzone, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez parafiny, olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
Toallitas húmedas Hipp para rostro y manosToallitas húmedas Hipp para rostro y manos
masa netto

masa netto

20 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,33 zł / szt.

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40623474

precio: 6,59 zł

6.59 PLN NewCondition
- od 1. dnia życia - bezzapachowe - 99 % wody - z praktycznym zamknięciem Nasączone delikatnym płynem zawierającym 99 % wody. Bardzo dobrze tolerowane - potwierdzone dermatologicznie i okulistycznie. Mogą być stosowane także do skóry skłonnej do atopii. Bez włókien z tworzyw sztucznych - idealne do oczyszczania delikatnej skóry dziecka. pH neutralne dla skóry. Stworzone, aby zminimalizować ryzyko alergii: bez parafiny, olejków eterycznych, alkoholu, mydła, barwników, silikonów, fenoksyetanolu.
marca:HiPP
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bella feliz toallitas para bebé Bella feliz toallitas para bebé
    aloe vera sensible ph neutro 5,5 56 szt.

    precio: 7,45 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Bella feliz toallitas húmedas Bella feliz toallitas húmedas
    para bebés de seda y algodón pH neutro 5,5 64 szt.

    precio: 6,30 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-30
    PRECIO REDUCIDO -40%
    Bobini toallitas hipoalergénicas Bobini toallitas hipoalergénicas
    para los bebés y los niños con leche de avena desde el nacimiento 60 szt.

    precio: 3,47 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-11-26
    Naty Naty Calmante toallitas de Naty Naty Calmante toallitas de
    bebé - sin perfume 56 szt.

    precio: 15,54 zł

    PLN
    1
    1
    Cleanic Cereales Cleanic Kindii Cleanic Cereales Cleanic Kindii
    para los bebés 60 szt.

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2030-08-30
    Bocoton Bocoton Toallas de Bocoton Bocoton Toallas de
    algodón seco para niños y bebés BIO 50 szt.

    precio: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-10-30
    Bobini Toallitas húmedas Bobini Bobini Toallitas húmedas Bobini
    Baby para niños y bebés con vitamina E 60 szt.

    precio: 5,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Kindii Kindii Toallitas húmedas Kindii Kindii Toallitas húmedas
    para bebés y niños para pieles sensibles 60 szt.

    precio: 6,68 zł

    PLN
    1
    12
    Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
    arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
    pavo BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
    ternera BIO después del 8 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
    BIO después del 4 meses 200 ml
    28,70zł/l

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    fecha de caducidad 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
    HiPP 125 g
    41,12zł/kg

    precio: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
    conejo después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
    fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
    42,44zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    54
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
    jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
    16,98zł/l

    precio: 8,49 zł

    PLN
    1
    171
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5