, después del 8 meses, po 9. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

35,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300478077

4062300478077

precio: 6,79 zł

6.79 PLN 2027-08-31 NewCondition
jabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z <span style='font-weight: bold;'>pszenicy</span>*), skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, *z rolnictwa ekologicznego
<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>w 100 g</th></tr><tr><td>wartość energetyczna kJ/kcal</td><td>263/62</td></tr><tr><td>tłuszcz (w tym kwasy nasycone)</td><td>0,1 g (0,0 g)</td></tr><tr><td>węglowodany (w tym cukry)</td><td>13,8 g (8,6 g)</td></tr><tr><td>białko</td><td>0,8 g</td></tr><tr><td>sól</td><td><0,05 g</td></tr><tr><td>Inne</td><td></td></tr><tr><td>sód</td><td><0,02 g</td></tr></table>
marca:Hipp
Sobre la marca:HiPP BIO od pokoleń
Nombre del producto regulado legalmente:Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Odpowiednią porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Hipp Sémola HiPP BIO con leche y Hipp Sémola HiPP BIO con leche y
plátanos después del 4 meses 190 g
36,05zł/kg

precio: 6,85 zł

PLN
1
77
fecha de caducidad 2027-07-31
Hipp Papilla de leche HiPP con Hipp Papilla de leche HiPP con
galletas y manzanas BIO después del 4 meses 190 g
36,05zł/kg

precio: 6,85 zł

PLN
1
67
fecha de caducidad 2027-07-31
Hipp Papilla de sémola HiPP con Hipp Papilla de sémola HiPP con
leche BIO después del 4 meses 190 g
36,05zł/kg

precio: 6,85 zł

PLN
1
88
fecha de caducidad 2027-05-31
Hipp Papilla de sémola HiPP con Hipp Papilla de sémola HiPP con
leche y fruta BIO después del 4 meses 190 g
36,05zł/kg

precio: 6,85 zł

PLN
1
50
fecha de caducidad 2027-05-31
Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka Hipp Hipp Domowe pyszności Kaszka
manna después del 8 meses 190 g
35,74zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad
2027-08-31
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con sabor a fruta después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-11-12
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con los plátanos después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2028-01-02
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con frambuesas después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2028-01-20
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5