HiPP BIO Sopa de tomate con albóndigas y pollo , después del 7 meses, po 7. miesiącu

Hipp
52HiPP BIO Sopa de tomate con albóndigas y pollo , después del 7 meses, po 7. miesiącu
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku soli - naturalny, delikatny smak - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników - bez aromatów - z cząstkami wspierającymi naukę gryzienia Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
HiPP BIO Sopa de tomate con albóndigas y pollo HiPP BIO Sopa de tomate con albóndigas y pollo
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

36,05 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300456693

4062300456693

precio: 6,85 zł

6.85 PLN 2027-11-30 NewCondition
woda, pomidory* 22 %, marchew*, mięso z kurczaka* 8,0 %, makaron* 3 %¹ (z pszenicy durum*), mąka ryżowa*, śmietana* (z mleka*), cebula*, skrobia ryżowa*, olej rzepakowy* 0,9 %, natka pietruszki*, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość makaronu po ugotowaniu: 12 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna (kJ/kcal)274/65
tłuszcz, w tym2,5 g
- kwasy nasycone0,9 g
- kwasy jednonienasycone1,1 g
- kwasy wielonienasycone0,5 g
węglowodany7,6 g
- w tym cukry1,5 g
białko2,6 g
sól²0,05 g
Inne
kwas alfa-linolenowy (Omega-3)0,07 g
sód0,02 g
²zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Características:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
marca:HiPP
Sobre la marca:HiPP BIO od pokoleń
Nombre del producto regulado legalmente:Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany, z wyczuwalnymi cząstkami.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Sposób użycia: Pełnowartościowy posiłek. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hipp Caldo Hipp con albóndigas y Hipp Caldo Hipp con albóndigas y
    pavo BIO después del 7 meses 190 g
    36,05zł/kg

    precio: 6,85 zł

    PLN
    1
    64
    fecha de caducidad 2027-12-31
    BoboVita sopa de caldo de pollo BoboVita sopa de caldo de pollo
    hecho en casa con arroz después sexto mes 190 g
    42,05zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    fecha de caducidad 2027-08-06
    BoboVita delicado caldo de la sopa BoboVita delicado caldo de la sopa
    de ternera con arroz después sexto mes 190 g
    42,05zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    41
    fecha de caducidad 2027-07-28
    Hipp Sopa de verduras HiPP con Hipp Sopa de verduras HiPP con
    pavo BIO después del 5 meses 190 g
    36,05zł/kg

    precio: 6,85 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-10-31
    Hipp Caldo de pollo HiPP con Hipp Caldo de pollo HiPP con
    sémola BIO después del 5 meses 190 g
    36,05zł/kg

    precio: 6,85 zł

    PLN
    1
    54
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Hipp HIPP Borscht rojo con Hipp HIPP Borscht rojo con
    delicada carne BIO después sexto mes 190 g
    36,05zł/kg

    precio: 6,85 zł

    PLN
    1
    68
    fecha de caducidad 2027-12-31
    BoboVita BoboVita Verduras con BoboVita BoboVita Verduras con
    pollo después del 5 meses 190 g
    42,05zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-12-18
    BoboVita Borscht ucraniano BoboVita Borscht ucraniano
    BoboVita 190 g
    42,05zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-12-16
    Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
    arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
    pavo BIO después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
    ternera BIO después del 8 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
    BIO después del 4 meses 200 ml
    28,70zł/l

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    fecha de caducidad 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
    HiPP 125 g
    41,12zł/kg

    precio: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
    conejo después del 7 meses 220 g
    33,59zł/kg

    precio: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
    fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
    42,44zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    54
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
    jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
    16,98zł/l

    precio: 8,49 zł

    PLN
    1
    171
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5