, después de meses 14a, po 8. miesiącu

Hipp
BIO
masa netto

masa netto

23 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

338,26 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300482166

4062300482166

precio: 7,78 zł

comprar 8 szt. para 7.66 zł/szt
7.78 PLN 2027-07-24 NewCondition
Składniki mąka kukurydziana* 52 % mąka ryżowa* 26 % zagęszczony sok jabłkowy* 12 % pełnoziarnista mąka jaglana* 8 % przecier z truskawek* 1,7 % zagęszczony sok marchwiowy* witamina B₁ *z rolnictwa ekologicznego Tekst dotyczący alergenów Może zawierać mleko, gorczycę, sezam i soję. Produkt bezglutenowy.
Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 1668 Wartość energetyczna (kcal) 393 Tłuszcz (g) 1.6 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0.2 Węglowodany (g) 85.9 w tym cukry (g) 10.1 Błonnik (g) 2 Białko (g) 7.8 Sól (g) <0.05 Tiamina (B1) (mg) 0.9 Sód (g) <0.02 Wartości odżywcze w 100 g Wartość energetyczna kJ / kcal 1668/393 Tłuszcz 1,6 g - w tym kwasy nasycone 0,2 g Węglowodany 85,9 g - w tym cukry 10,1 g Błonnik 2,0 g Białko 7,8 g Sól <0,05 g Sód <0,02 g Tiamina (witamina B₁) 0,90 mg (180 %¹) ¹% zalecanego dziennego spożycia
Informacje dot. stylu życia Bezglutenowy Organiczne Zalecenia dla alergików Zboża zawierające gluten - Nie zawiera Mleko - Może zawierać Gorczyca - Może zawierać Sezam - Może zawierać Soja - Może zawierać
Ważne dla bezpieczeństwa Twojego dziecka: Niebezpieczeństwo zadławienia! Nie podawaj, gdy dziecko leży. Wafelki truskawkowe powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o zrównoważoną dietę swojego dziecka oraz o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
marca:HIPP
Nombre del producto regulado legalmente:Ekologiczne wafelki zbożowe-truskawkowe, z kukurydzy, ryżu i prosa z zagęszczonym sokiem i przecierem owocowym, od 8. miesiąca (po 7. miesiącu).
Preparación y uso:Dzienna porcja: 3-5 wafelków podawanych np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
Dirección del productor:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa,
Hipp Barra de frutas HiPP A Friend Hipp Barra de frutas HiPP A Friend
Plátanos-Cerezas-Yogur BIO después de meses 11 23 g
195,22zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
56
fecha de caducidad 2027-04-29
Hipp Hipp Fruit Bar Friend Hipp Hipp Fruit Bar Friend
Plátanos - Manzanas después de meses 11 23 g
195,22zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad
2027-07-03
Hipp Hipp Fruit Bar Amiga de las Hipp Hipp Fruit Bar Amiga de las
Manzanas - Plátanos - Frambuesas después de meses 11 23 g
195,22zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
50
fecha de caducidad
2027-07-07
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
23 g
284,35zł/kg

precio: 6,54 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad
2027-02-16
Hipp Obleas de arroz con manzana Hipp Obleas de arroz con manzana
HiPP BIO después del 7 meses 30 g
218,00zł/kg

precio: 6,54 zł

PLN
1
38
fecha de caducidad 2027-08-04
Hipp Obleas de arroz con bayas Hipp Obleas de arroz con bayas
HiPP BIO después del 7 meses 34 g
192,35zł/kg

precio: 6,54 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-07-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Plátanos-Manzanas-Ciruelas BIO después del 9 meses 200 g
58,95zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana después de meses 11 30 g
208,33zł/kg

precio: 6,25 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5