, después de segundo año, od 3 lat

Hipp

HiPP BIO Batonik owsiany truskawki-maliny dzieci po 3. roku 100 g (5 x 20 g)

Marka

HiPP

Marka standaryzowana

Marka - HiPP

Podmarka

Podmarka - BIO

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Miękki batonik owsiany.

BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-02

pojemność

cena za kilogram

222,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300473461

4062300473461

precio: 22,21 zł

22.21 PLN 2027-06-02 NewCondition

pełnoziarniste płatki owsiane* 39 %

zagęszczony sok jabłkowy* 17 %

płatki bananowe* 13 %

olej słonecznikowy*

zagęszczony sok winogronowy*

płatki owsiane* 3 %

zagęszczony sok marchwiowy*

przecier z guawy*

przecier z truskawek* 1,5 %

przecier malinowy* 0,7 %

zagęszczony sok cytrynowy*

mąka ryżowa*

*z rolnictwa ekologicznego


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 1857 kJ / 443 kcal
tłuszcz 17,0 g
w tym kwasy nasycone 2,3 g
węglowodany 63,0 g
w tym cukry 30,0 g
błonnik 4,8 g
białko 7,0 g
sól <0,05 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 1857    
Wartość energetyczna (kcal) 443    
Tłuszcz (g) 17    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 2.3    
Węglowodany (g) 63    
w tym cukry (g) 30    
Błonnik (g) 4.8    
Białko (g) 7    
Sól (g) <0.05

HiPP BIO Batonik owsiany truskawki-maliny dzieci po 3. roku 100 g (5 x 20 g)

Marka

HiPP

Marka standaryzowana

Marka - HiPP

Podmarka

Podmarka - BIO

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Miękki batonik owsiany.


Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
ecológico.Galletas de manzana, trigo y espelta después de meses 14a 100 g
119,90zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Galletas Fruchtbar Fruchtbar Galletas
y manzana orgánicas de avena y trigo con fresas, plátano 100 g
119,90zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-12-06
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
después de segundo año 100 g
222,10zł/kg

precio: 22,21 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-01-21
Hipp Obleas de arroz con manzana Hipp Obleas de arroz con manzana
HiPP BIO después del 7 meses 30 g
218,00zł/kg

precio: 6,54 zł

PLN
1
38
fecha de caducidad 2027-08-04
Hipp Obleas de arroz con bayas Hipp Obleas de arroz con bayas
HiPP BIO después del 7 meses 34 g
192,35zł/kg

precio: 6,54 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-07-30
Hipp Barra de frutas HiPP A Friend Hipp Barra de frutas HiPP A Friend
Plátanos-Cerezas-Yogur BIO después de meses 11 23 g
195,22zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
56
fecha de caducidad 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Plátanos-Manzanas-Ciruelas BIO después del 9 meses 200 g
58,95zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana después de meses 11 30 g
208,33zł/kg

precio: 6,25 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5