Herbapol Tea Garden Té de rosa mosqueta

Herbapol
52Herbapol Tea Garden Té de rosa mosqueta
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Tea Garden Té de rosa mosquetaHerbapol Tea Garden Té de rosa mosqueta
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

0,29 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956000640

5900956000640

precio: 5,89 zł

5.89 PLN 2028-02-28 NewCondition
Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
de rosa mosqueta 20 torebek

precio: 5,83 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-30

owoc dzikiej róży (66%), kwiat hibiskusa, owoc bzu czarnego, owoc tarniny


Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Características:100% natury z dużych kawałków owoców
marca:Herbapol
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatka owocowo-ziołowa.
Otra información:Zawartość netto: (20 saszetek x 3,5 g)
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
    hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
    polaco manzanilla 20 torebek

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Posti a base de plantas de té 20 Posti a base de plantas de té 20
    bolsas de manzanilla 20 szt.

    precio: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Bifix Té de hierbas Bifix 20 Bifix Té de hierbas Bifix 20
    bolsas de bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-05-14
    Bifix Té de Bush rojo africano Bifix Té de Bush rojo africano
    Bifix Rooibos 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Polaco Herbapol Herbapol Herbarium Polaco
    té de hierbas de hinojo 20 torebek

    precio: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
    hierbas polaco salvia 20 torebek

    precio: 4,44 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2028-07-31
    Apotheke Té orgánico para los Apotheke Té orgánico para los
    niños 20 bolsas de hinojo 2g después del 4 meses 20 g
    381,00zł/kg

    precio: 7,62 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-03-01
    Herbapol Despensa fruta jarabe Herbapol Despensa fruta jarabe
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol frambuesa despensa jarabe Herbapol frambuesa despensa jarabe
    con flor de tila 420 ml
    19,81zł/l

    precio: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Herbapol Jarabe de despensa de Herbapol Jarabe de despensa de
    frutas de grosella negro 420 ml
    19,83zł/l

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Herbapol Jarabe de cereza despensa Herbapol Jarabe de cereza despensa
    de frutas 420 ml
    20,02zł/l

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol Jarabe de fresa despensa Herbapol Jarabe de fresa despensa
    de frutas 420 ml
    20,19zł/l

    precio: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Herbapol frambuesa jarabe de Herbapol frambuesa jarabe de
    despensa 420 ml
    19,83zł/l

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Herbapol jarabe de frutas , Herbapol jarabe de frutas ,
    despensa limón 420 ml
    20,02zł/l

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Herbapol kiwi jarabe de despensa Herbapol kiwi jarabe de despensa
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5