Herbapol Intensywnie owocowa kolekcja Owocowa kolekcja herbatek
masa netto

masa netto

52,5 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

288,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956007236

5900956007236

precio: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-11-30 NewCondition
Wiśnia: owoc wiśni (35 %), kwiat hibiskusa, jabłko, naturalne aromaty, Malina z żurawiną: owoc maliny (41,5 %), kwiat hibiskusa, owoc żurawiny (10 %), owoc dzikiej róży, naturalne aromaty, Truskawka z poziomką: owoc truskawki (45,4 %), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, liść jeżyny, naturalny aromat, owoc poziomki (0,2 %), Owoce leśne: kwiat hibiskusa, jabłko, owoc aronii, maliny (7 %), aromaty, owoc jeżyny (5 %), owoc dzikiej róży (5 %), owoc bzu czarnego (3 %), liść jeżyny, owoc borówki czernicy (0,2 %), Zimowy sekret: kwiat hibiskusa, owoc aronii, aromaty, skórka pomarańczy (4 %), kłącze imbiru (3 %), goździki (2,5 %), liść stewii, Malina: kwiat hibiskusa, owoc maliny (20 %), jabłko, owoc aronii, aromat, liść jeżyny
Intensywnie owocowa kolekcja Owocowa kolekcja herbatek
marca:Herbapol
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku wiśniowym. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym z żurawiną. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku truskawki z poziomką. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku owoców leśnych. Herbatka ziołowo-owocowa o smaku cytrusowo-korzennym
Otra información:Zawartość netto 52,5 g (6 x 5 tb. w kopertkach)
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: torebkę zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać przez 5-7 min.
Tipo de embalaje:Pudełko
Contenido del paquete:Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa wiśnia 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa malina z żurawiną 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa truskawka z poziomką 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa owoce leśne 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka ziołowo-owocowa zimowy sekret 5 torebek x 1,5 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa malina 5 torebek x 1,8 g
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Dilmah Pick n Mix juego de té 6 x Dilmah Pick n Mix juego de té 6 x
conde, puro , baya picante , jengibre y limón ) 20 sachets (desayuno Angielski , gris té verde 120 szt.

precio: 91,59 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-30
English Tea Shop Organic English Tea Shop Organic
BIO 12x2g Colección de tés de frutas pirámides 6 sabores 24 g
1 370,00zł/kg

precio: 32,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-26
Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

precio: 4,44 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-06-30
Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
de rosa mosqueta 20 torebek

precio: 5,83 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
polaco manzanilla 20 torebek

precio: 4,47 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2028-06-30
Herbapol Despensa fruta jarabe Herbapol Despensa fruta jarabe
aronia 420 ml
20,40zł/l

precio: 8,57 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Herbapol frambuesa despensa jarabe Herbapol frambuesa despensa jarabe
con flor de tila 420 ml
19,81zł/l

precio: 8,32 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-30
Herbapol Jarabe de despensa de Herbapol Jarabe de despensa de
frutas de grosella negro 420 ml
19,83zł/l

precio: 8,33 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Herbapol Jarabe de cereza despensa Herbapol Jarabe de cereza despensa
de frutas 420 ml
20,02zł/l

precio: 8,41 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5