Herbapol
51

Herbatka owocowo-ziołowa o smaku śliwki z cynamonem. 100% naturalnych składników. Każda herbatka zapakowana jest w przezroczyste saszetki, przez które ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowanego w warunkach przemysłowych. Herbatka owocowa nie zawiera teiny, co sprawia że można ją pić o dowolnej porze dnia. Szeroki wybór wariantów smakowych sprawia, że herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród mogą pić wszyscy członkowie rodziny – również dzieci. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.

masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

0,35 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956007229

5900956007229

precio: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
Ogród 20 torebek

precio: 7,13 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31

Kwiat hibiskusa, owoc aronii, owoc śliwki (14,5%), naturalne aromaty, jabłko, owoc pigwy, kora cynamonu (4%), liść jeżyny słodkiej, goździki. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Wartość odżywcza w 100 ml: Wartość energetyczna – 7 kJ (2 kcal), Tłuszcz: 0 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g), Węglowodany: <0,5 g (w tym cukry: <0,5 g), Białko: 0 g, Sól: 0 g. Wartość odżywcza w naparze z jednej saszetki (2,5 g): Wartość energetyczna – 13 kJ (3 kcal), Tłuszcz: 0 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g), Węglowodany: 0,8 g (w tym cukry: <0,5 g), Białko: 0 g, Sól: 0 g.


Herbatka owocowo-ziołowa o smaku śliwki z cynamonem. 100% naturalnych składników. Każda herbatka zapakowana jest w przezroczyste saszetki, przez które ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowanego w warunkach przemysłowych. Herbatka owocowa nie zawiera teiny, co sprawia że można ją pić o dowolnej porze dnia. Szeroki wybór wariantów smakowych sprawia, że herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród mogą pić wszyscy członkowie rodziny – również dzieci. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
    hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
    de rosa mosqueta 20 torebek

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
    polaco manzanilla 20 torebek

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Posti a base de plantas de té 20 Posti a base de plantas de té 20
    bolsas de manzanilla 20 szt.

    precio: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Bifix Té de hierbas Bifix 20 Bifix Té de hierbas Bifix 20
    bolsas de bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-05-14
    Bifix Té de Bush rojo africano Bifix Té de Bush rojo africano
    Bifix Rooibos 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Polaco Herbapol Herbapol Herbarium Polaco
    té de hierbas de hinojo 20 torebek

    precio: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Herbapol Despensa fruta jarabe Herbapol Despensa fruta jarabe
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol frambuesa despensa jarabe Herbapol frambuesa despensa jarabe
    con flor de tila 420 ml
    19,81zł/l

    precio: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Herbapol Jarabe de despensa de Herbapol Jarabe de despensa de
    frutas de grosella negro 420 ml
    19,83zł/l

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Herbapol Jarabe de cereza despensa Herbapol Jarabe de cereza despensa
    de frutas 420 ml
    20,02zł/l

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol Jarabe de fresa despensa Herbapol Jarabe de fresa despensa
    de frutas 420 ml
    20,19zł/l

    precio: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Herbapol frambuesa jarabe de Herbapol frambuesa jarabe de
    despensa 420 ml
    19,83zł/l

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Herbapol jarabe de frutas , Herbapol jarabe de frutas ,
    despensa limón 420 ml
    20,02zł/l

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Herbapol kiwi jarabe de despensa Herbapol kiwi jarabe de despensa
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5