Herbapol, frambuesa, fruta y té de hierbas.

Herbapol Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol, frambuesa, fruta y té de hierbas.Herbapol, frambuesa, fruta y té de hierbas.
masa netto

masa netto

40 torebek

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,26 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006307

5900956006307

precio: 10,40 zł

comprar 6 szt. para 10.24 zł/szt
10.40 PLN 2028-03-30 NewCondition
owoc maliny (60%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna3 kJ / 1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Características:duża paczka, 100% natury z dużych kawałków owoców
marca:Herbapol
Sobre la marca:Herbapol Spróbuj naszych dżemów... Dżem brzoskwiniowy Powidła śliwkowe ... i syropów Malina Syrop owocowy
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:,,Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin Polska
Dirección de devolución:
Apotheke Té orgánico para los Apotheke Té orgánico para los
niños 20 bolsas de 2 g de fruta 40 g
206,75zł/kg

precio: 8,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-10-30
Bifix Té de invierno instantáneo Bifix Té de invierno instantáneo
Bifix 40 g
169,25zł/kg

precio: 6,77 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-01-09
Ekoland té de limón granulado Ekoland té de limón granulado
fecha de caducidad 2027-09-30
Ekoland Té de la frambuesa Ekoland Té de la frambuesa
granulada 300 g
28,30zł/kg

precio: 8,49 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-11-30
Ekoland té granulado Tutti Frutti Ekoland té granulado Tutti Frutti
300 g
25,07zł/kg

precio: 7,52 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-09-30
Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
de frambuesa 20 torebek

precio: 5,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-05-31
Herbapol Té de arándanos Herbapol Té de arándanos
Herbapol Tea Garden 20 szt.

precio: 6,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-30
Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

precio: 4,44 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-06-30
Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
de rosa mosqueta 20 torebek

precio: 5,83 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
polaco manzanilla 20 torebek

precio: 4,47 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2028-06-30
Herbapol Despensa fruta jarabe Herbapol Despensa fruta jarabe
aronia 420 ml
20,40zł/l

precio: 8,57 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Herbapol frambuesa despensa jarabe Herbapol frambuesa despensa jarabe
con flor de tila 420 ml
19,81zł/l

precio: 8,32 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-07-30
Herbapol Jarabe de despensa de Herbapol Jarabe de despensa de
frutas de grosella negro 420 ml
19,83zł/l

precio: 8,33 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Herbapol Jarabe de cereza despensa Herbapol Jarabe de cereza despensa
de frutas 420 ml
20,02zł/l

precio: 8,41 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5