Haribo Happy-Cola Gomitas con sabor a cola

Haribo
52Haribo Happy-Cola Gomitas con sabor a cola
Haribo Happy-Cola Gomitas con sabor a colaHaribo Happy-Cola Gomitas con sabor a cola
masa netto

masa netto

85 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

57,41 zł / kg

kraj

País de origen

Hungary

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5996379357393

5996379357393

precio: 4,88 zł

4.88 PLN 2027-11-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, dekstroza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwniki: karmelizowany syrop cukrowy, aromaty, substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna:1 459 kJ/343 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,1 g
Węglowodany:77 g
w tym cukry:46 g
Białko:6,9 g
Sól:0,07 g
RI* = Referencyjna wartość spożycia.
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera około 3 porcje. Jedna porcja to mała garść produktu.

Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
oryginalne, bez sztucznych barwników
marca:Haribo
Sobre la marca:Haribo smak radości dla dzieci i dorosłych!
Nombre del producto regulado legalmente:Żelki o smaku coli
Conservación:Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Hungary
Dirección de devolución:HARIBO Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Haribo Haribo Berry Dream Fruit Haribo Haribo Berry Dream Fruit
    gelatinas 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Haribo Jaleas de frutas Haribo Haribo Jaleas de frutas Haribo
    Tropifrutti 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Haribo Jaleas de frutas Haribo Haribo Jaleas de frutas Haribo
    Pico-Balla 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Haribo Haribo Tongues Jellies Haribo Haribo Tongues Jellies
    sabor fruta agrio 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Haribo Haribo Golden Bears Haribo Haribo Golden Bears
    Gominolas con sabor a frutas sour 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Haribo Gomitas de frutas Haribo Haribo Gomitas de frutas Haribo
    Golden Bears 85 g
    54,12zł/kg

    precio: 4,60 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Nimm2 Ríete enriquecido con Nimm2 Ríete enriquecido con
    vitaminas , jaleas 100 g
    49,90zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Nimm2 Ríete caramelos amargos Nimm2 Ríete caramelos amargos
    fortificados con vitaminas 100 g
    49,90zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5